Odesa
(надежда, вера и л)
2024-06-21 12:12 AM
...у пливању:

Velimir Stjepanović, Nikola Aćin, Justin Cvetkov i Andrej Barna osvojili su evropsko zlato u Beogradu, pošto su u finalu slavili u vremenu 3:12,90, u disciplini 4x100 metara slobodno.

снимак финалне трке:

Ово треба поменути, ово су скромне спортске звезде а ми се бавимо истетовираним и улицканим манекенима на травнатој модној писти.

П.С.
Иначе Stjepanović je osvojio prvo mesto u svojoj polufinalnoj grupi, pošto je 200 metara isplivao za jedan minut, 47 sekundi i 12 stotinki.
Значи пливаће у финалу...Браво момци !!!
Odesa
2024-06-22 07:43 AM
Andrej Barna i Anja Crevar plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva na 50 slobodno.
A
Barna je 50 metara isplivao za 22,10, bio je prvi u svojoj grupi, a ukupno je ostvario četvrto vreme u kvalifikacijama.

On je na ovom takmičenju, koje se održava u Beogradu, već osvojio dve medalje – bronzu na 100 metara slobodno i zlato u štafeti 4x100 metara slobodno.

Nova trka za borbu za medalju ga očekuje od 18.54 časova.

Nikoli Aćinu 22,42 nje bilo dovoljno vreme za prolazak među 16 najboljih, kao ni Justinu Cvetkovu, koji je deonicu isplivao za 22,90.

Anja Crevar je sa 2:12,10 obezbedila polufinale na 200 delfin, koje će plivati od 19.56 časova